Εντυπωσιακή εκδήλωση στο Μουσείο Ηλεκτρικών Σιδηροδρόμων

για την Παγκόσμια Ημέρα Μουσικής

Το Σάββατο 21 Ιουνίου 2014 στις 8:30 το βράδυ, στην αίθουσα εκδηλώσεων του Μουσείου Ηλεκτρικών Σιδηροδρόμων «ΟΜΟΝΟΙΑ» το φωνητικό σύνολο LIBRO CORO με τη συμπαράσταση των Διοικητικών Συμβουλίων του Μουσείου Ηλεκτρικών Σιδηροδρόμων και του Σωματείου Συνταξιούχων ΗΣΑΠ πραγματοποίησε συναυλία για την Παγκόσμια Ημέρα Μουσικής.
Τη συναυλία, η οποία είχε καταπληκτική επιτυχία, την παρακολούθησαν περισσότεροι από 200 επισκέπτες στις κατάμεστες αίθουσες του Μουσείου, οι οποίοι καταχειροκρότησαν όλους τους συντελεστές της ωραίας αυτής εκδήλωσης.

Το πρόγραμμα της εκδήλωσης και οι συντελεστές της

κάντε κλικ στην εικόνα για μεγέθυνση

Σημείωση: Γίνονται προσπάθειες έτσι ώστε σε συνεργασία του φωνητικού συνόλου LIBRO CORO, του Μουσείου Ηλεκτρικών Σιδηροδρόμων, του Σωματείου Συνταξιούχων ΗΣΑΠ και της Διοικήσεως των Σταθερών Συγκοινωνιών ΣΤΑ.ΣΥ. τον μήνα Σεπτέμβριο και μέσα στα πλαίσια των εκδηλώσεων για τα 110 χρόνια της Ηλεκτροκίνησης του Σιδηροδρόμου, η συναυλία να επαναληφθεί μέσα στον σταθμό του Ηλεκτρικού στον Πειραιά, έξω από τους χώρους του Μουσείου.

Πειραιάς 1 Ιουλίου 2014

Από το Γραφείο Δημοσίων Σχέσεων