Image 1 title

Image 2 title

type your text for second image here

Image 2 title

Image 3 title

Μια διαφορετική επίσκεψη στο μουσείο μας

Το Μουσείο μας υποστηρίζει μια δράση, που στόχο έχει να φέρει πιο κοντά τα παιδιά και τους γονείς τους, με την εξέλιξη της τεχνολογίας και την ιστορία και ανάπτυξη της πόλης, που παρουσιάζεται μέσω των εκθεμάτων στους χώρους του.

Για το σκοπό αυτό διαθέτει τους χώρους του, κατόπιν συνεννόησης, για εκδηλώσεις παιδιών, που αναζητούν έναν εναλλακτικό τρόπο να γιορτάσουν διάφορα γεγονότα όπως οι γιορτές τους ή τα γενέθλιά τους. Τους παρέχεται η δυνατότητα να υποδεχθούν τους συμμαθητές τους, τους φίλους τους και τους γονείς των, συνδυάζοντας την εορταστική τους εκδήλωση, με μια μοναδική εμπειρία αποκλειστικής ξενάγησης στο Μουσείο μας μαζί με τη διασκέδασή τους.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με το τηλ. 214 4141552.